İş ilanları ve eleman ilanları sitesi

İş ara eleman bul

İş, kariyer ve eğitimin rehber sitesi

HIZLI ARA

ANKET

İş başvurularınızı en çok ne zaman yapıyorsunuz?Gönder

İŞ ARAMA

İŞ ARA

Ekim 1995’de İstanbul’da yayın hayatına başlayan ve Mart 2004’den beri tüm Türkiye’de yayımlanan Hürriyet İK Gazetesi, İnsan Kaynakları sektörünün barometresi olarak tam 18 yıldır her Pazar Hürriyet Gazetesi okurlarıyla buluşuyor.

Sadece iş arayanların değil iş hayatında başarıyı hedefleyenlerin gazetesi Hürriyet İK; Türkiye’de iş hayatında yenilikleri, ekonomik gündemin iş dünyasına yansımalarını, trendleri, mevcut ve yükselen meslekleri, yönetim otoritelerini, bireysel ve akademik eğitim alternatiflerini içeren sayfalarıyla, kariyer yolunda hayatın farklı dinamiklerini yakalama fırsatını kullananların takip ettiği bir kaynak haline gelmiştir.
Hürriyet İK Haberleri
Hürriyet İK Haberlerine ulaşmak için tıklayınız
Hürriyet İK İlanları
Hürriyet İK İlan sayfalarını görmek için tıklayınız
Hürriyet İK İlanlarına ulaşmak için tıklayınız

Hürriyet İK, 18 yıldır ülkemizde "İnsan Kaynakları" mesleğinin yerleşmesi açısından çok önemli bir fonksiyonu amaç edinmiş, “İnsan Kaynağı” kavramını yaygınlaştırarak, Türkiye’de nitelikli iş gücünün gelişmesine katkıda bulunmuştur. Hürriyet İK, bu alanda ülkemizde yaşanan değişim süreci içinde sadece eleman arayanlarla iş arayanları buluşturan bir yayın olmanın ötesinde, değişimin yarattığı arayışlara rehber olma görevini de üstlenmiştir.

Kendi alanının tartışılmaz öncüsü ve lideri olan Hürriyet İK 18 yıldır, Türkiye’de iş iletişiminin en etkin kaynağı olarak hem "İnsan Kaynakları" sektörünü hem de iş hayatında zirveye koşanları sayfalarıyla olduğu kadar özel etkinlik, proje ve konferanslarıyla da buluşturmaktadır.


Reklam Konusunda Ayrıntılı Bilgi:
Hürriyet İK’ da İlan Vermek İçin: Yenibiriş'te İlan Vermek İçin:
Kaan Yarman
Tel: 0212  677 04 40 
Mail: kyarman@hurriyet.com.tr
Tel: 0212 251 85 70 / 202
Mail: ilan@yenibiris.com
Hürriyet Hürriyet Emlak Hürriyet Oto Hürriyet Aile Yeni Bir İş Eğitim Yeni Bir iş Dünyası Hepsiburada Yeni Çarşım yakala    hürriyetİK   Mahmure  
Copyright © 2000-2013 Yenibiris.com
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 15.01.2008 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.