Şubat 21, 2020

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

5 Yorumlar

 1. 1

  Elis Bikik

  Merhabalar
  Bu konunun günümüze gelmesi ne güzel. Iş yerinde çalışanların insan olduğunu etik ve saygılı çalışmamız gerektiğini bir kez daha ortaya koyuyor. Ben hastanede çalışıyorum hasta danışmanı olarak ve doktorlar ve hastalar tarafından küçük düşüyorlar. Defalarca istifa etmek aklımdan geçmiyor değil. Hepimiz çalışanız herkesin haklari var diye düşünüyorum

  Yanıt
 2. 2

  Enes Uğlu

  Konunun paylaşılması güzel ama bir sonuç yok. 3 sene kadar önce bununla alakalı şikayette bulundum ama benden bunu ispatlamamı istediler. Bunu yazılı bir şekilde kim ispatlayabilir ki? Yani aslında sadece kelime anlamını biliyoruz ama uygulamada her zaman olduğu gibi… insana değer verilmeyen bir ülkede ve zihniyetlerle çalışıyoruz ne yazık ki!

  Yanıt
 3. 3

  nimet seyrekel

  mobing,genelde hizmet alanında,otel,restoran gibi yerlerde çok fazla uygulanıyor,bazan işletme sahipleri,bazan işletme müdürleri ama yüzde 90 gibi bir oran kesinliklevardır.ya işin fazlasını yaptırma amaçlıdır,yada özel durum meselesidir,isteklerine cevap verilmeyince,,işi kendiniz terk edene kadar uğraşılır.fakat bununla ilgili hiç bir şey yapılmaz.

  Yanıt
 4. 4

  Melih Yıldırım

  İletişim danışmanlığı yaptığım gsm firmasının tim mağazasında tuvalet temizliyorum.İşe alırken böyle bir şey söylenmedi.Yapmazsam laf söz ile rencide ediliyorum.

  Yanıt
 5. 5

  cenk bozdemir

  İşverenler artık çalışan aramıyor resmen ezebileceği pısırık ve sesi çıkmayan çalışan tercih ediyor. vu abalının sırtına. bu düzen yüzyıllardır bu şekildedir. hasatlık gibi bulaşıcı. bulunduğu pozisyonu hertürlü kullananlarda çogunlukta.patron uşağı yalakası dalkavuğu ispiyoncusu. inşaat sektöründe bu çok görülmekte. ben yıllardır inşaat sektöründeyim ve iin kötüsü yüksek maaş gözüksede kanınızı içmeden bırkamazlar çalışanları. maaşlar hep geç ödenir. sonrada çok yer değiştirmişsiniz derler.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenibiris.com || Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2000-2019