Şubat 21, 2020

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

10 Yorumlar

 1. 1

  Ali Saltık ENE

  İlk yorum yapan olmam ilginç. Demek ki kimse tavsiyelere gereken önemi vermiyor, yada sadece kendisi ile ilgili yerleri tıklama alışkanlığı ile bu siteye giriyor. Tamamına aynen katılıyorum.

  Yanıt
 2. 2

  Levent Çınar

  Evet bunları hepsi doğru ama mülakatı bitirmek ayda adaya şans vermemek olmamalı.

  Yanıt
 3. 3

  Naci Çevik

  Maaş beklentisi sorularında oldukça sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz.Bu sorular karşısında nasıl tavır takınmamız gerekli sizce ?

  Yanıt
 4. 4

  Berkan EROL

  Ali beye katılmak mümkün değil. Günde ortalam yaklaşık 15-20 arası metin, makale, köşe yazısı okurum. Yorum yazma oranım %0.1’ler seviyesini aşmaz. Kimsenin yorum yapmamasındn böyle bir sonuca varmak en nazik ifadeyle bilimsel düşünceye aykırı. Yorum yazmakla falan ilgili olunmuyor yani. yazmamakla da ilgisiz…

  Metne gelince… İfade edilen görüşleri paylaşıyorum. Biraz da İK’lar dikkatli olursa iyi olur. Oldukça kibirli davranışlar sergileyebiliyorlar.

  Yanıt
 5. 5

  Murat KAYAR

  Kesinlikle katılıyorum,birde iş verenleri yaptğı hataları yazsak bakalım onlar da bir değişim söz konusu olacakmı.

  Yanıt
 6. 6

  Enes Uglu

  Şirket sahiplerinin bu gibi sitelerde maaş göstermemesinin sebebi, insana saygı olmadığından kime ne giydirebilirsem demesindendir. 3 kere iş görüşmesine gidiyorsun belki km lerce uzak bir yer sonra saçma sapan bir ücret ve o kdr koşuşturmaca boşuna. oysaki ücret belirt insanlar ona göre başvursun.sonra da sormayın

  Yanıt
 7. 7

  Adem İşler

  Bence bunlar hikaye emir büyük yerden gelmişse işe alındınız.

  Yanıt
 8. 8

  engin erdem

  Sorulmaması gereken sorular aslında en başta sorulmalı sonra kimse çalıştığı işten memnun olmuyor,işverende çalışandan. Ayrıca çalışıp emeğini,birikimini satacak kişi neden bu soruları soramıyor.İşverende işçiye en az onun kadar mecburdur hatta daha fazla mecburdur.Kimse işveren nasıl davranmalı ondan bahsedilmiyor.Mesela ukala insan kaynakları görevlilerinden.

  Yanıt
 9. 9

  Doğan Kahraman

  Önerilerineze katılmamak mümkün değil,zira hepsi A’dan Z’ye kadar doğru.Teşekkürler

  Yanıt
 10. 10

  şule tutulmaz

  bence para konuşulması gereken bir mesele. ama bu konunun ne zaman nasıl konuşalacağı – çok stratejik. itici olmadan – sormayı bilmek gerek. Paraya hiç önem vermediğinizi düşünmelerini de istemeyeiz değil mi? çünkü zaten hepimiz para için çalışıyoruz !

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenibiris.com || Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2000-2019