Eylül 24, 2020

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Mehmet deveci

  Size ne olacağını söyleyeyim kursa giriceksiniz kurs kaç ay sürecekse gidip geliceksiniz ve kurs biticek ardından işsiz işsiz dolaşmaya devam ediceksiniz neymiş nitelikli bilişim elemanı açiği varmiş biz üniversitelerde bi halta yaramayan egitim veriyoruz ve mezunlar şirketlerin nasaya eleman alır gibi işgücu seçme kriterlerini karşilayamiyor ve boşu bosuna unvste okuyup işsiz kaliyorlar diyemiyolarda pehh,biz 3-4 ayda nitelikli eleman yetistirip super ulke olucaz gerzek egitim sisteminden bi cacık olmaz,ben 2 ünvst bitirdim çabalamama ragmen kendi sektörumde bir ise giremedim işsiz mutlu mesut dolasarak vahiyle gelmesini bekledigim gelirlerle gss primlerini ödemeyi dusunuyorum,turkiyede hiçbir sistem adam gibi işlemiyo boşuna gençleri kandirmayin alice harikalar diyarı degil burası türkiye torpil varsa baba yerdesin yoksa ne halin varsa gör yallah..olay bu..

  Yanıt
 2. 2

  Deniz

  Komedi. Smartpro yillardir iskur uzerinden yuksek paralarla bos egitimler verdi. Niteliksiz hocalari ucuza kapatip bir sey ogrenmeyen dert sahobo gencler turetmekten baska bir olusum degil.

  Yanıt
 3. 3

  tacettin

  Ben şahsen 6 aylık bilişim eğitim merkezi Kadıköy subesine gittim adamlar bildiğin ömrümden altı ay çaldılar getirdikleri hocalar dandik kurs sonunda dedikleri hiçbir sözü tutmadilar onu geçtim bari adam gibi bir hoca getirseydiler ona bile raziydim adamlar devletten nasıl para kopartiriz bunun derdindeler kesinlik le bu kurumlardan UZAK DURUN

  Yanıt
 4. 4

  ALPARSLAN

  valla ben 2 aydır smartprodayım eğitim güzel, kusura bakmayın ama birsey öğrenmemek sizin … eğitim güzel gidiyor iyi ki gitmişim.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenibiris.com | Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2000-2020