Kasım 01, 2020

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Şaban Tatlıdil

  Öncelikle insan kaynakları müdürleri’nin yapmış olduğu röportataj’larına sonuna dek katılıyorum. İş alım devresinde yeni mezun arkadaşlar iş yaşamın’da kendilerini yetiştirmesi gerekir, ve kariyer yapması göstermiş olduğu performansla ilgili olduğunu düşünüyorum.
  Saygılarımla

  Yanıt
 2. 2

  Esma Yıldız

  Anadolu Üniversitesi İşletme fakülesi İşletme bölümü memzunuyum.İş görüşmelerine gidiyorum ama tam son aşamaya geldiğimde eleniyorum.Daha önceden sözleşmeli işlerde çalıştım.Bunlardan dolayı tercih edilmiyorum.Yöneticilerin bizlere de bir şans vermesi gerektiğini düşünüyorum.Yetiştirilmek üzere yeni mezunları da seçmeliler.Bizlere bir şans verilmez ise tecrübe sahibi olamayız.

  Yanıt
 3. 3

  Görkem KILIÇ

  öncelikle burada mülakat veren yöneticiler işlerinin en iyileri ve profsynlleri,bundan dolayı yeni mezun birine nasıl davranılacağını ve nasıl faydalanılacağını biliyorlar,ama daha amatorleri öyle değil; enazından bana bikaçtane ”yönetici” denk geldi,düşman başına 🙂 nasıl bi ego nasıl bi burların hepsi benim cilik 🙂 yapıcak bişey yok ülkemiz insanının en büyük sorunu; neoldumculuk 🙂

  Yanıt
 4. 4

  medeni yılmaz

  Güzel ve yönlendirici bir yazı olmuş Teşekkürler

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenibiris.com | Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2000-2020