Ocak 19, 2020

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

6 Yorumlar

 1. 1

  İsmail Güven

  Merhaba, ben Antalya Belekte bi otelde özel güvenlik olarak çalışıyorum. Türkiye’de polis ve askeri personelden çok özel güvenlik elemanı var.buna bi dur denilmesi gerekli.boyle olunca işveren tarafından verilen komik maaşlar can yakıyor. Ve zaman ilerledikçe intiharlar haberlerini alıyoruz. Şu sirtimizdan hava parası kazanan şirketler yeter artık komisyonculugu bırakın. Asgari Ücret ile bu meslek yürümüyor.

  Yanıt
 2. 2

  şeref ÇİFTÇİ

  1100 tl maaş ile 12 saat ayakta nöbet ağacı olduk

  Yanıt
 3. 3

  ibrahim uysal

  Merhabalar,
  Türkiye’de özel güvenlik sektörün büyümesi sevindirici olmakla birlikte gittikçe kamburlaşmakta ve sorunlar fazlasıyla büyümektedir.Öncelerde her ne kadar rant için kurulmuş olan ve derme çatma kanunlar ile bu hizmet yürütülmeye çalışılsa da gün gelecek çok daha kapsamlı bir kanun üzerinde konsensüs oluşması kaçınılmaz olacaktır.Mesai saati içerisinde 657 ye tabi güvenlik görevlileri maalesef iş kanununa tabiiler böyl giderse çözülmeye ve yok olmaya mahkum oluruz.saygılarımla.

  Yanıt
 4. 4

  MEHMET AK

  KARDEŞİM ÖNCELİKLE SÖYLEDİKLERİNE KATİYYEN KATILIYORUM VE DAHA FAZLA KİŞİYLE BUNU DUYURMAMIZ İÇİN TOPLANMAMIZ LAZIM…

  Yanıt
 5. 5

  seyhan kayran

  slm. OGG okuyoruz ıs ımkanı cok dıyorlar senesı doldu kartın başvuru yaptım heryere ama bu güne kadar OGG ıhtıyacı olandan cok ameleye ıhtıyac duyanlar cok OGG yı yanlış benımsemişler 12 saat 1200 maaş dıyolar yer etılerde 3 vesaıt gıdılıyor. saçma bu meslegı bu hale getırdıklerı için OGG den bağımsız farklı bır meslekte çalışıyorum

  Yanıt
 6. 6

  Katende steven Chris Kato +971525680483

  Dear Sir/Madam,

  Ia ma Katende Steven Chris Kato through education and career experience, I have gained numerous skills including good communication, building and maintaining good customer relationship, selling among others; I am a confident, reliable, dependable, and hardworking person with a passion for work and a desire to build on my career in the business world globally.
  I am currently on a visit visa and it will expire on 25 of may 2015.

  Regards

  Steven Chris

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenibiris.com || Copyright © Tüm Hakları Saklıdır 2000-2019